parallax background
Gottman Çift Terapisi

BİZ NE YAPIYORUZ?

Gottman Çift Terapisi

Prof.Dr. John Gottman, dünyaca ünlü bir ilişki terapisti ve çift terapisi uzmanıdır. Onun öncülük ettiği araştırmalar, evlilik uyumu, boşanma oranları, duygusal dinamikler ve iletişim konularında önemli bilgiler sunar. Psychotherapy Networker tarafından son 25 yılın En İlham Verici İlk 10 Terapisti arasında gösterilen John Gottman, çift terapisi alanında en kapsamlı ve geçerli araştırmaları gerçekleştiren biridir.
Gottman'ın yönettiği Seattle’daki ilişki laboratuvarı, 35 yılı aşkın süredir çiftlerle yaptığı araştırmalarla, evliliklerin ilk 7 yılı içinde %96 doğruluk payıyla başarılı mı başarısız mı olacağını tahmin edebilme başarısını gösterir. Ayrıca, 190 bilimsel makaleye imza atmış olan Gottman, evlilik ve çift terapisi üzerine 40'tan fazla kitap yazmıştır.
John Gottman'ın bilimsel araştırma yöntemleri ile geliştirdiği ve etkinliği kanıtlanmış Gottman Çift Terapisi yöntemi, merkezimizde uygulanmaktadır. Bu yöntem, ilişki terapisti ve çift terapisti aracılığıyla çiftlerin ilişki problemlerini aşmalarına yardımcı olur. Denizli çift terapisi, evlilik terapisi hizmetlerimiz bu problemleri anlamak için sizlere en iyi çözümü sunmaktadır.
Gottman Çift Terapisi, evlilik sorunlarını çözmenize, güçlü ve sağlıklı bir ilişki inşa etmenize yardımcı olur. Size özel bir terapi sürecine dahil olmanız ve gelecekte de ilişki becerilerinizi geliştirmeniz için önemli bir fırsat sunar. Eğer Denizli'de çift terapisi veya evlilik terapisi arıyorsanız, Gottman Çift Terapisi hizmetimiz size yardımcı olabilir.